HAKKIMIZDA

   Firmamız, 1996 yılında otomotiv yedek parça sektöründe hizmet sunmak amacıyla ticari hayatına başlamıştır. Binek, hafif ticari ve ağır vasıta araç gruplarında geniş urun yelpazesi ile yedek parça tedariğinde kısa sürede müşterilerimizin tercihi ile Türkiye’nin sayılı firmalarından biri haline gelmiş bulunmaktadır. 

   Hızla gelişen ve değişen otomotiv sektöründe kendini sürekli yenileyen ve sektör gereksinimleri takip eden KAROTO, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş dinamik kadrosuyla sektörün her noktasına ulaşmayı amaçlayarak gelmiş olduğu konumunu her gecen gün artırarak daha da yukarılara taşımaktadır. 

 

     MİSYONUMUZ

 Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde algılayarak, onlara zengin ürün çeşidi ile en doğru ve kaliteli ürünü tedarik edip, rekabetçi fiyat ve hızlı servis ile ulaşmayı kendimize ilke edinmekteyiz.

 

Etkinliğimizi, arzumuzu ve isteğimizi yitirmeden güvenilir tedarik partneriniz olarak sektöre olan katkımızı sürdüreceğiz.

 

     VİZYONUMUZ

 

Amacımız; müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve çalışanlarımızı, her zaman memnun edebilen ve onların ihtiyaçlarını giderebilen sektörünün lideri bir firma olmaktır.

Karoto Karabük Oto. ve Tic. Ltd. Şti.